Спеціалізована школа

№135 м. Києва

вул. Михайла Коцюбинського,

12Б, Київ, 01032

Аналіз роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів за 2022/2023 навчальний рік

Докорінні зміни в соціально-економічних умовах життя українського суспільства спричинили суттєві перетворення в системі освіти.

Сьогодні перед школою постає завдання – не просто дати учням певні знання й уміння, а сформувати таку людину, яка здатна творчо мислити, приймати рішення й адаптуватися за будь-яких умов. Це вимагає перебудови діяльності педагога і, в першу чергу, його взаємодії з учнем на користь процесів саморозвитку й самоорганізації. Розв’язанню таких завдань значною мірою сприяє організація методичної роботи. Головна мета методичної роботи - це розвиток педагогічної майстерності вчителів, його професійних знань, умінь, навичок, необхідних для сучасного педагога, підвищення результативності навчання, виховання та розвитку учнів, забезпечення індивідуального підходу.

Фундаментальність початкової освіти – не лише у міцно засвоєних учнями уміннях, навичках, а й ключових компетентностях, які мають стати найважливішим надбанням розвивальної шкільної освіти. Це такі компетентності: уміння вчитися, здоров’язбережувальна, загальнокультурна, громадянська, підприємницька, соціальна, інформаційно-комунікативна.

Протягом навчального року молодші школярі брали участь в різноманітних конкурсах та марафонах:

?? Healthy Schools - мета марафону - надихнуть дітей та їх батьків свідомо ставитись до власного здоров’я;
? LEGO-челендж: Це завдання сприяє на розвиток креативного мислення та навичок конструювання;
 конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика;
? шкільні конкурси малюнків;
? всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру»;
?‍❤️‍???‍?‍??‍?‍?‍? Вічні цінності Values Happy Ukraine ?всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс «Колосок»;
 конкурс знавців англійської мови «Гринвіч».

Та головне, до чого прагнуть вчителі початкових класів,– це здружити школярів між собою та зробити шкільне життя дітей цікавим і захоплюючим.??✊?‍♀️

Детальна інформація за посиланнями нижче:

(044) 234-82-30
(044) 235-30-18